Przewóz osób – transport osobowy busami i autokarami

Firma Gama Trans oferuje usługi przewozu osób na terenie Warszawy i okolic, a także całego kraju. W ramach transportu osobowego współpracujemy na stałe ze stołecznymi instytucjami oraz osobami prywatnymi i firmami, a także świadczymy jednorazowe usługi przewozu osób. Dysponujemy komfortowymi busami oraz dużymi i wygodnymi autokarami, dzięki czemu swoją ofertę dostosowujemy do potrzeb naszych klientów.

Przewóz osób – imprezy okolicznościowe

Przewóz osób to usługa, którą kierujemy zarówno do mieszkańców Warszawy, jak i całego kraju. Świadczymy je na podstawie stałej współpracy, a także jednorazowych umów. Jedną z kluczowych usług jest przewóz osób na imprezy okolicznościowe – śluby i wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny, jubileusze i inne uroczystości, na jakie zapraszani są goście, którym trzeba zapewnić transport na imprezę okolicznościową i powrót z takiej imprezy do domu.

Zapewniamy wygodne, czyste i w 100% sprawne busy i autokary, a nasze usługi przewozu osób świadczymy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu!