Przewóz osób niepełnosprawnych – transport dla osób niepełnosprawnych

Przewóz osób niepełnosprawnych to jedna z usług, którą od lat oferujemy mieszkańcom Warszawy i okolic. To odpowiedzialne i jednocześnie bardzo ważne zadanie – dzięki mobilności osoby z niepełnosprawnościami mają szansę uczestniczyć w życiu społecznym i zawodowym, realizować swoje pasje, a także swobodniej korzystać z różnego rodzaju usług medycznych. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć przewozu osób niepełnosprawnych.

Przewóz osób niepełnosprawnych – bezpieczeństwo i wygoda w podróży

Nasze pojazdy zostały dostosowane do potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami. Przewóz osób niepełnosprawnych to usługa, którą kierujemy do osób z ograniczeniami w średnim i dużym stopniu – przewóz osób na wózkach inwalidzkich stanowi znaczną część realizowanych przez nas zleceń. Ponadto z transportu osób niepełnosprawnych korzystają także osoby z innymi ograniczeniami ruchowymi, niedowidzące i niewidzące, a także osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi.

Przewóz osób niepełnosprawnych odbywa się w odpowiednio przystosowanych pojazdach. Antypoślizgowe najazdy, podłogowe szyny do stabilnego mocowania wózka i pasy, które stabilizują wózek, a także specjalne pasy bezpieczeństwa dostosowane do potrzeb osób podróżujących w wózkach zapewniają naszym pasażerom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Usługi transportu osób niepełnosprawnych świadczymy w formie abonamentowej, jak i w formie jednorazowych, okolicznościowych przejazdów. Zapraszamy do kontaktu!